dcenter.pl

Nowoczesne rozwiązania

Otworzyliśmy profesjonalną serwerownię w samym centrum Warszawy. Stawiamy sobie wysokie wymagania i dzięki temu możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

więcej

Łącza telekomunikacyjne

Sieć IP

Urządzenia szkieletowe

Urządzenia szkieletowe

W sieci IP dcenter.pl zastosowane zostały najnowocześniejsze dostępne na rynku rozwiązania renomowanych producentów sprzętu sieciowego. Sieć pracuje w pełnej redundancji, w konfiguracji "no single point of failure" - oznacza to, że sieć jest odporna na awarię dowolnego łącza lub urządzenia szkieletowego. Większość łączy zrealizowana jest w technologii światłowodowej z zastosowaniem interfejsów Gigabit Ethernet oraz 10 Gigabit Ethernet, co zapewnia doskonałą skalowalność. Posiadane przez nas bezpośrednie peeringi BGP z licznymi operatorami telekomunikacyjnymi oraz łącza do międzynarodowych operatorów Tier 1 zapewniają wymianę danych oraz dostęp do sieci Internet z najniższymi możliwymi czasami opóźnień.

Panele światłowodowe

Panele światłowodowe

Transmisja danych

Posiadana przez dcenter.pl infrastruktura umożliwia udostępnianie łączy do transmisji danych - poczynając od dzierżawy pasma w warstwie IP przez dzierżawę kanałów E1 i STM-1 do wybranych lokalizacji na terenie kraju - po dzierżawę ciemnych włókien światłowodowych. Istnieje także możliwość realizacji mostów radiowych punkt-punkt za pośrednictwem radiolinii lub urządzeń pracujących w technologii laserowej, instalowanych na tarasach technicznych budynku, gdzie posiadamy dostępne miejsca na konstrukcjach podantenowych.

 

więcej informacji...                     

 

Copyright © 2009 dcenter.pl sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.