dcenter.pl

Nowoczesne rozwiązania

Otworzyliśmy profesjonalną serwerownię w samym centrum Warszawy. Stawiamy sobie wysokie wymagania i dzięki temu możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

więcej

O nas

dcenter.pl to inicjatywa powstała z połączenia najnowocześniejszych rozwiązań technicznych z doświadczeniem ludzi, od wielu lat związanych z telekomunikacją, transmisją danych oraz polskim szkieletem sieci Internet.

Pomimo wzrostu zapotrzebowania rynku na powierzchnię kolokacyjną, w Warszawie dotychczas nie było serwerowni spełniającej najwyższe wymagania technologiczne, a jednocześnie zlokalizowanej w dogodnym miejscu, blisko głównych węzłów międzyoperatorskich. Nasze zaprojektowane i zbudowane od podstaw DataCenter powstało z myślą o klientach poszukujących takiego właśnie miejsca.

dcenter.pl świadczy pełen wachlarz usług związanych z kolokacją, telekomunikacją oraz transmisją danych. Fundamentalne zasady naszej działalności to:

Najwyższa niezawodność - w naszym datacenter znajdują się urządzenia szkieletowe wielu sieci i operatorów. Przerwy w dostępie do usług są niedopuszczalne, dlatego też wyznajemy zasadę zera kompromisów w budowie i utrzymaniu krytycznych instalacji. Stosujemy sprzęt najlepszych producentów, zapewniamy jego fachową obsługę i monitoring. W każdym przypadku dysponujemy sprzętem zastępczym, a wszystko to dla zapewnienia ciągłości świadczonych usług.

Najlepsi specjaliści - kapitał ludzki to jedna z największych wartości dcenter.pl. Nasi pracownicy to zgrany zespół wybitnych ekspertów, inżynierów, administratorów i operatorów. Każda osoba posiada wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie, a poprzez stały rozwój zawodowy, uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach dbamy o ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszego personelu.

Szybkość działania - specjalizujemy się w projektach, gdzie istotne jest szybkie działanie - takich jak pomoc klientom w przywracaniu ciągłości usług lub migracje środowisk serwerowych. W większości przypadków jesteśmy w stanie uruchomić usługę kolokacji lub transmisji danych w ciągu zaledwie kilku godzin. Również wszelkie procesy decyzyjne zostały w naszej firmie skrócone do minimum. W większości przypadków negocjacja i podpisanie stosownej umowy handlowej może nastąpić w ciągu kilku godzin od nawiązania pierwszego kontaktu.

Usługi na miarę potrzeb - dostarczamy usługi przygotowane specjalnie pod kątem potrzeb naszych klientów. Nasi eksperci podchodzą do każdego zadania z ogromnym zaangażowaniem i starają się zaproponować rozwiązania w danej sytuacji optymalne.

Kompleksowe rozwiązania - dcenter.pl dostarcza wszystkie usługi z zakresu kolokacji, telekomunikacji, doradztwa, telefonii oraz szeroko rozumianej branży nowych technologii. Dzięki takiemu podejściu, nasi klienci nie tracą czasu oraz pieniędzy na poszukiwanie poszczególnych usług składowych wśród wielu dostawców. Wystarczy jeden telefon lub email.

Copyright © 2009 dcenter.pl sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.