dcenter.pl

Nowoczesne rozwiązania

Otworzyliśmy profesjonalną serwerownię w samym centrum Warszawy. Stawiamy sobie wysokie wymagania i dzięki temu możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

więcej

Usługi dla operatorów

dcenter.pl specjalizuje się w świadczeniu usług dla operatorów telekomunikacyjnych. W związku z posiadaną rozbudowaną infrastrukturą teletransmisyjną oraz licznymi punktami styku z innymi operatorami jesteśmy w stanie znacznie przyspieszyć budowę sieci nowych operatorów lub rozwój i optymalizację kosztów utrzymania sieci operatorów już istniejących.

Nie bez powodu nasze datacenter zostało wybrane jako lokalizacja głównego węzła sieci KIKE (organizacja zrzeszająca ponad 100 operatorów sieci Ethernetowych). Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne, organizacyjne oraz ogromne doświadczenie które przekłada się na szybkość działania, trafność rozwiązań technicznych oraz obniżenie kosztów utrzymania.

Węzeł sieci w dcenter.pl

Zapraszamy wszystkich do lokalizowania węzłów sieci w wysokiej klasy pomieszczeniach kolokacyjnych dcenter.pl. Obecność licznych operatorów sprawia, iż jest to doskonałe miejsce do wymiany ruchu oraz świadczenia różnego typu usług. Zachęcamy do kontaktu z działem handlowym dcenter.pl. Nasi inżynierowie szczegółowo przedstawią atuty, jakie daje nasza lokalizacja oraz zaproponują rozwiązania przystosowane do Państwa potrzeb.

Dostęp do sieci Internet dla operatorów.

Dysponujemy stabilnymi łączami i stykami z operatorami Tier-1. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi dostępu do sieci Internet dla operatorów na szczególnie korzystnych warunkach. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych w celu otrzymania szczegółowej oferty.

Wirtualna krosownica

Obecność w licznych punktach wymiany ruchu sprawia, że jesteśmy w stanie świadczyć usługę tzw. "wirtualnej krosownicy". Usługa polega na zapewnieniu transmisji w wybranej technologii do określonych operatorów telekomunikacyjnych. Specjaliści dcenter.pl zadbają o wszystkie aspekty związane z realizacją połączenia, dzięki czemu budowa styków międzyoperatorskich nie będzie uzależniona od możliwości technicznych czy obecności obu operatorów w jednej lokalizacji.

Pozostałe usługi

Specyfika działania operatorów telekomunikacyjnych wyznacza nowe potrzeby, standardy i oczekiwania w zakresie usług telekomunikacyjnych. W dcenter.pl doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, starając się zaproponować najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie. Nasi specjaliści brali udział w budowie sieci wielu operatorów, konsultowali różnego typu projekty i wdrażali najróżniejsze rozwiązania z branży IT. Posiadamy usługi skierowane zarówno do małych, startujących przedsiębiorstw jak i dużych międzynarodowych korporacji. Z przyjemnością pomożemy w budowie sieci czy znalezieniu odpowiednich usług i produktów. Zachęcamy do kontaktu z działem handlowym dcenter.pl.

Copyright © 2009 dcenter.pl sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.