dcenter.pl

Nowoczesne rozwiązania

Otworzyliśmy profesjonalną serwerownię w samym centrum Warszawy. Stawiamy sobie wysokie wymagania i dzięki temu możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

więcej

Monitoring sieci

NOC Centrum Operacyjne Sieci

dcenter.pl posiada wydzielone Centrum Operacyjne Sieci (NOC) stale monitorujące pracę sieci oraz urządzeń zlokalizowanych w centrum kolokacji. Nawet najlepszy sprzęt może ulec awarii, dlatego też stawiamy na redundancję urządzeń, wysoce wykwalifikowany personel oraz autorskie rozwiązania z dziedziny monitoringu dostępności usług.

Nasi pracownicy to najwyższej klasy eksperci posiadający wieloletnie doświadczenie. Poprzez obowiązek stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz uczestnictwo we wszystkich znaczących wydarzeniach w branży, dbamy o to aby byli oni w stanie stawić czoła każdemu problemowi oraz zapewnili każdą pomoc, jakiej może potrzebować klient korzystający z usług dcenter.pl.

System monitoringu dostosowany specjalnie do naszych potrzeb, zapewnia nie tylko rozpoznanie problemów które już wystąpiły, ale umożliwia także przewidywanie możliwych awarii poprzez analizę zmian i anomalii następujących w sieci. Dzięki mechanizmom redundancji sieci oraz predykcji i szybkiej reakcji na wykryte nieprawidłowości, dostępność usług świadczonych przez dcenter.pl utrzymywana jest na bardzo wysokim poziomie, zbliżonym do 100%.

Bezpieczeństwo fizyczne

Serwerownie chronione są przez zaawansowany system kontroli dostępu oraz monitorowane przez system telewizji dozorowej CCTV. W budynku całodobowo pracuje wykwalifikowany personel ochrony fizycznej, a wszystkie wejścia i wybrane strefy budynku monitorowane są przez dodatkowy, niezależny system CCTV.

Copyright © 2009 dcenter.pl sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.